• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yeni.dogansehir
Gazetemiz İlanları
Üyelik Girişi
Saat

Karataş'tan Başkan Zelyurt'a Hayırlı Olsun Ziyareti

17/11/2020

Ziyaret başkan

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü M. Yaşar Karataş, Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN KAVUNCUOĞLU: ALLAH SELAHATTİN BAŞKANDAN RAZI OLSUN

Ziyarette ilk olarak konuşan AK Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu, Malatya’nın büyükşehir olmasıyla birlikte ilçeye özellik su ve kanalizasyon konusunda büyük çalışmaların yapıldığını söyledi. Kavuncuoğlu, “Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan ilçemiz ile yakından ilgileniyor. Allah kendisinden razı olsun. Her zaman her yerde bir takım irili ufaklı sıkıntılar olabilir. Gürkan başkanımız iki yıl içerisinde ‘Asfaltsız yol kalmayacak, Susuz ev kalmayacak’ diyerekten yola çıkmıştı. Gerçekten de başkanımız ekibini sahaya sürdü. Kendisine canı gönülden teşekkür ediyorum. MASKİ’de hizmet konusunda çözüm odaklı çalışmalarına devam ediyor. Genel Müdürümüz Sayın M. Yaşar Karataş başta olmak üzere tüm ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

MASKİ GENEL MÜDÜRÜ KARATAŞ: BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ

MASKİ Genel Müdürü M. Yaşar Karataş ise, Doğanşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Durali Zelyurt’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak amacıyla burada olduklarını belirterek, “Rahmetli Vahap Küçük’ten sonra görevi devralan Durali Başkanımıza başarı dilemek ve yapılan ve yapılmakta olan çalışmaları değerlendirmek adına biraraya geldik. Kendisine başarılar diliyorum. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan’ın talimatları doğrultusunda bütün ilçelerimizde yapılan yatırımları ve çalışmaları ciddi bir şekilde takip ederek gerekli incelemelerimizi yapıyoruz. 2020 yılı içerisinde bazı çalışmalarımız vardı. Bunların çoğunu tamamladık. Devam eden çalışmalarımız var. Yakın zamanda ihale edeceğimiz arıtma tesisimiz var. Kısa süre içinde ihaleyi tamamlayarak Doğanşehirli hemşehrilerimizin kullanımına sunmak için temelini atacağız. Birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı yapacağız. Sayın Durali Zelyurt Başkanıma yeni dönemde başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

BAŞKAN ZELYURT: MASKİ İLÇEMİZDE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “MASKİ heyeti bugün bana hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kendilerine teşekkür ediyorum. 4 aylık zamanda zarfında MASKİ ile birçok çalışmalar yaptık. Polat Mahallesi’nde içmesuyu hattının yenilenmesi, Topraktepe’de kanalizasyon yenileme çalışmaları gibi bir çok mahallemizde çalışmalar yaptık. Çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan’ın dediği gibi birkaç yıl içerisinde alt yapı ve üst yapı sorunumuz kalmayacak. Büyükşehir Belediyesi tüm ekibiyle çalışmalarına devam ediyor. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan başta olmak üzere MASKİ Genel Müdürümüz Sayın M. Yaşar Karataş’a ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü M. Yaşar Karataş Doğanşehir Belediyesi ziyaretinin ardından Erkenek, Polat, Sürgü ve Kurucuova Mahallerini ziyaret ederek bir süre vatandaşlarla görüştü.

108 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret79297
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.37837.4079
Euro8.94878.9845
Hava Durumu
Takvim
Site Haritası