• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yeni.dogansehir
Gazetemiz İlanları
Üyelik Girişi
Saat

Belediye Yağmur Çamur Demeden Çalışıyor

24/11/2020

Belediye

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ilçenin her bir mahallesinde yapımı devam eden projeleri ve çalışmaları yağmur çamur demeden yerinde incelemeye devam ediyor.
Doğanşehir ilçesindeki her bir çalışmayı yakından takip eden Başkan Durali Zelyurt, her an sahaya inerek çalışmaları denetliyor. Yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Zelyurt, özverili bir şekilde çalışan belediye personeline de moral ve motivasyon veriyor.  
Başkan Zelyurt, Doğu Mahallesi ve Esentepe Mahallerinde doğalgaz alt yapı çalışmalarının bitmesi sonrası mahalle halkını çamurdan kurtarmak için yollara çekilen malzeme işlem çalışmasını yerinde inceledi.
Başkan Zelyurt: “2021 yılında hizmeti artıracağız”
2021 yılında Doğanşehir halkına hizmette daha güzel işler çıkaracakları yıl olacağını belirten Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, “İlçemizde hizmete hız katmak için çözümü yerinde hizmeti yerinde çalışarak belirlenen program dahilinde hep birlikte güzel işler yapıyoruz ve yapacağız. Halkımızdan aldığımız güçle ilk günkü aşkla, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın izinden, Milletvekillerimizin, AK Parti İl, İlçe teşkilatlarımızın katılımı ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan ile uyum içinde çalışmalarımıza devam ettiğimiz gibi, 2021 yılındada hizmeti artırarak, hız kesmeden bir üst kademeye çıkararak devam edeceğiz. Doğanşehir ilçemiz ve mahallerinde kalıcı işler yaparak ilçemizi geleceğe taşıyacağız.” dedi.
Başkan Zelyurt Doğu ve Esentepe Mahallerinde İncelemede
Belediye Başkanı Durali Zelyurt Doğu ve Esentepe Mahallerinde doğalgaz çalışmaları bitmesinden sonra mahalle halkını çamurdan kurtarmak için yola yapılan malzeme çalışmasını yerinde inceledi.
Başkan Zelyurt yaptığı açıklamada, "Doğalgaz alt yapısı tamamlanan Doğu ve Esentepe mahallerimizde ikamet eden mahalle sakinlerimizi bir an önce çamurdan kurtarmak için yollara malzeme çekme işlemimiz tüm hızıyla devam etmektedir."dedi.
HaberÖnderAKBIYIK
120 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret79290
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.37837.4079
Euro8.94878.9845
Hava Durumu
Takvim
Site Haritası