• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yeni.dogansehir
Gazetemiz İlanları
Üyelik Girişi
Saat

Doğanşehir Mahallelerinde Çalışmalar Devam Ediyor

14/09/2021

Doğanşehir Mahallelerinde Çalışmalar Devam Ediyor

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, İlçe merkezinde ve kırsal mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, vatandaşlar ile sohbet ediyor.

Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Doğu Mahallesi Okul Sokak, Beğre, Bıçakçı ve Örencik Mahallelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek mahallede vatandaşlar ile bir araya gelip sohbet ediyor.

Kilitli Parke Taşı Çalışması

Belediye Başkanı Zelyurt,
“Programlar dahilinde Mahalle ve sokaklarımızda yapılan çalışmalarımız devam ediyor. Doğu Mahallesi Okul Sokak'ta Kilitli Parke taşı çalışmalarımızı yerinde inceleyerek kıymetli vatandaşlarımız ile sohbet etmeye devam ediyoruz.” Dedi.

Beğre’de Sathi Kaplama ve Asfaltlama

Belediye Başkanı Durali Zelyurt beraberinde mahalle Muhtarı ile Beğre mahallesinde yapılan çalışmayı yerinde inceleyerek konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Başkan Zelyurt şu sözlere yer verdi. “Beğre Mahallemizde sathi kaplama asfalt çalışmalarımızı Muhtarımız Abdurrahman Küçük ile yerinde inceleyerek, hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Mahallemizde yapılan çalışmalardan dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan 'a, Yol Daire Ekibine ve Doğanşehir Belediye ekibimize çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bıçakçı Mahallesinde Serme Sıkıştırma Çalışması

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt Bıçakçı mahallesinde serme sıkıştırma çalışmalarını mahalle muhtarı ile yerinde incelediler. Belediye Başkanı Durali Zelyurt, “Bıçakçı Mahallemizde Belediyemiz tarafından yapılan serme sıkıştırma çalışmalarını Muhtarımız Hacı Gürlek ile yerinde inceledik. Kıymetli hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek sohbet ettik.” Dedi.

Başkan Zelyurt, “Malatya Valimize Teşekkür ederim”

Belediye Başkanı Zelyurt, Malatya Valiliği YİKOB tarafından yapılan kilitli parke taşı çalışmalarını yerinde inceleyerek, Malatya Valisi Aydın Baruş’a teşekkürlerini belirtti. Başkan Zelyurt yapılan çalışmayla ilgili yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi. “ Malatya Valiliği YİKOB Başkanlığı tarafından Örencik Mahallemiz Hopun Sokak ve Beğre Mahallemiz Erenler Sokak'ta yapılan Kilitli parke taşı çalışmalarını yerinde inceleyerek, kıymetli vatandaşlarımızla bir araya geldik. Mahallelerimizde yapılan bu çalışmadan dolayı Malatya Valimiz Sayın Aydın Baruş'a çok teşekkür ederim.” Dedi.
219 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret102775
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.326913.3803
Euro15.094315.1548
Hava Durumu
Takvim
Site Haritası